Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska na spotkaniu Rady Powiatowej SLD

W piątek 17 czerwca 2016 roku w siedzibie Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Bolesławcu w spotkaniu Rady Powiatowej wzięła udział Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska.

Głównym tematem spotkania było omówienie aktualnych problemów oraz kierunku działań mających na celu ożywienie struktur partyjnych w regionie jak i działań mających na celu zaangażowanie młodych ludzi do wspólnego rozwoju i działania w naszym powiecie.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem