Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Głogów zwraca się ku Odrze.

Głogów zwraca się ku Odrze. Rozbudowa mariny trwa - zrewitalizowano już mury nadbrzeżne, rozminowano i pogłębiono dno rzeki, a obecnie wbijane są dalby, czyli stalowe pale do mocowania pomostów. Dzięki pomostom, o długości 150 metrów, możliwe będzie poruszanie się wzdłuż rzeki oraz przybijanie i cumowanie jednostek pływających. Tam też docelowo będzie można wypożyczyć kajaki i rowery wodne. Nabrzeże zyskało już balustrady i oświetlenie, a już wkrótce chodniki.
Zakończenie prac zaplanowano na koniec października. Koszt zadania to 3.115. 000 zł.
W najbliższym czasie zrewitalizowana zostanie cała przestrzeń wokół wyremontowanego nabrzeża poprzez odpowiednią aranżację zieleni i obiektów małej architektury.

 

Rafael Rokaszewicz Prezydent Głogowa

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem