Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Sezon na ulotki rozpoczęty.

                                   Kampania wyborcza przechodzi w nową fazę. Z informacji przekazywanych głównie w internecie, a niektórych kandydatów także na billboardach, przyszedł czas na kontakt bezpośredni z mieszkańcami Wrocławia.

                                     Dzisiaj wraz z wolontariuszami wręczaliśmy moje ulotki na Popowicach. Będziemy starali się z nimi dotrzeć na wszystkie wrocławskie osiedla, aby przekonać do głosowania na SLD Lewicę Razem. Tym razem tylko do sejmiku wojewódzkiego.
Do zobaczenia na osiedlach 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem